Na cia finalas, manau pradzioje warzybu jausis didele itampa, komandos niekur neskubes ir pirmame kelinuke manau nebus daug tasku.sekmes
- Balsų: 0
Na cia finalas, manau pradzioje warzybu jausis didele itampa, komandos niekur neskubes ir pirmame kelinuke manau nebus daug tasku.sekmes
Komentarai (0)