Nors Renegades vakar pralaimėjo be didelio pasipriešinimo EG komandai, jų nurašyti tikrai neskubėčiau, nes atrodo EG tiesiog grįžta į tą formą, kurią demonstravo ESL New York turnyre ir prieš juos žaisti tikrai nelengva. MIBR šitam turnyre nugalėjo gan silpnas komandas, nors komanda po biškį atsigauna, bet man jie nėra dar ta top komanda. Buvo šios komandos susitikusios opening mače ir ten po labai įtemptos kovos laimėjo RNG, šį kartą manau baigtis bus ta pati, tik šį kartą australai laimės lengviau. Renegades po pirmos pergalės laimėjo prieš fnatic ir vitality 2:0. Vakar mače prieš EG Renegades atrodė šiek tiek sutrikę, šiandien tikiuosi į servery ateis su daugiau pasitikėjimo ir nusiteikę rimčiau. Taip pat MIBR map poolas yra palankus Renegades komandai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)