Pradzioje galvojau neimti nes kofai labai jau per mazi buvo, bet dabar jie tiesiog skriete nuskriejo aukstyn ir tas man patinka. Derbis ir Esme tame, kad kekvienas macas tarp siu komandu yra vis idomesnis ir idomesnis, be ivarciu jie musu tikrai nepaliks as tuom net neabejoju. Korteliu manyciau nusimato taip pat nemazai cia ir sakyciau vienas greitas ivartis atvers duris ir pamatysime ivarciu fiesta. Nesutinku su kylanciais kofais 😁
- Balsų: 8
Komentarai (0)