Dar vienas C grupės mačas, kurio reikšmė ne ką mažesnė. 3 vieta keliautų į tolimesnį grupių etapą ir turėtų dar vieną progą išsikovoti vietą esl pro league finals. Kaip komandai, su igl ir žaidėjo pasikeitimu, north visai neblogai pasirodė tiek prieš fnatic, tiek prieš astralį. Nors abu mačai pralaimėti sausai, tačiau yra pozityvo. Cajunb vakar jau geriau žaidė ir su kiekvienu oficialiu maču jo žaidimas turėtų tik gerėt. North problema yra prastas map poolas ir labai nepastovus awperis Jugi, mano manymu jis daro per daug klaidų. Aristrocracy vakar parodė charakterį ir pralaimėję savo picką prieš fnatic, sugebėjo seriją nueiti iki 3 mapo. Nors lenkai lygiu nusileidžia north komandai, tačiau nemanau, kad jie pralaimės be kovos.
- Balsų: 1
Komentarai (0)