Na, heroic juda puikiai, bet visas komandas kurias iveike, buvo ganetinai nestabilios arba ne tier1 komandos, paskutinis pralaimejimas 2-0 butent pries kiek geresne komanda mousesports. Vitality vakar atidave savo map sprout,kas turnyru pradziose ivyksta ganetinai daznai, bet dabar manau kiek viskas pasikeis. Bet kokiu atveju, Vitality pastoviai sukasi tier1 turnyruose bei zaidzia pries auksciausio lygio komandas, kas jiems suteikia ne menka pranasuma. Vitality geriau atrodo tiek individualiai, tiek kiek pati komanda, manau realu, kad jie cia laimes 2-0.
- Balsų: 2
Komentarai (0)