Nevėžis turėjo geras rungtynes su Lietkabeliu, bet nors ir laimėjo triuškinančiai, jie vistiek lieka viena silpniausių komandu lkl'e, puolimas labai chaotiškas ir tiesiog trūksta gerų žaidėjų, viską statyti ant Kalatzakių ir Bieliausko ir tikėtis pergalių yra per daug drąsu. Šiauliai labiau subalansuota komanda, nuo suolo kylantis žaidėjas gali tapt lyderiu, taip pat kiekvienoj pozicijoj jie turi geresnius žaidėjus. Fanai į rungtynes gausiai nesirenka, todėl namų faktoriaus neturėtų būti, manau Šiauliai turi geresnius šanus laimėt.
- Balsų: 19
Komentarai (0)