Statymas iš Turkijos lygos, eisiu su Tofu, komanda neblogai žaidžia Eurocup, nedaug trūko, kad būtų laimėjusi prieš Partizana, tik paskutiniame kėlinyje subyrėjo. Turi ji neblogų žaidėjų, kurie žaidė aukštesniame lygyje. Buvo jau šita komanda nugalėja užtikrintai, tikiuosi jėgų užteks dar kartą nugalėti. Laiko buvo užtektinai atsigauti. Bandau laime, Sėkmės.
Papildyta
Idealiai suėjo, dar kartą Sveikinu.
- Balsų: 8
Komentarai (0)