Estijos lyga
Sezonas baiges beveik ir sios dvi ekipos vis dar kovoja del europos lygos , nes skiria vos 1 tsk. Komandos labai rezultatyvios , bet visgi sumusti pagrinde visi ivarciai zemiau 4 vietos ekipoms. Paide siemet soko auksciau bambos , o Kalju estijos chiampionai nuvyle. Tikiuosi cia gana geros ir rezultatyvios kovos ir 3 ivarciai neatrodo cia kazkas baisaus.
- Balsų: 1
Komentarai (0)