Sezonas ką tik prasidėjo ir komandos dar nėra optimaliausios foromos, tas atsiliepia gynybai. Matėm, kai Lokomotik prieš Rytą žaidė visiškai be gynybos, tačiau puolime individuoliu meistriškumu darė taškus. Čia aišku Eorolyga ir tokios prastos gynybos, kaip Lokomotiv nesitikiu, bet susikalbėjimo gali trūkto, o puolime gali individuoaliai sužaisti. Abejose komandose tokių žaidėjų netrūksta. Žinoma, Granger netekimas yra didelis minusas, bet ir be jo Baskonia yra labai pavojinga.
Pirmame Eorolygos ture šios komandos susidurs jau antrą sezoną iš eilės. Pernai Baskonia laimėjo 79-87.
Užpernai komandos susidūrė 8-tame ture ir tada, taip pat, laimėjo Baskonia 77-97.
Dar prieš, tai komandos sudurė 2-ame ture ir tada buvo Žalgirio pergalė 78-73, bet toks totalas nepermestas, nes per ketvirtą kėlinį komandos pelnė, tik 29 taškus.
Visos rungtynės vyko Žalgirio arenoje.
Kaip matom iš pirmų turų abi komandos tarpusavyje žaidžia rezultatyviai.
- Balsų: 3
Komentarai (0)