Envy manau, kad yra silpniausia komanda turnyre, sugebejo pries astraly atstoveti CT puseje, bet T puseje visiskai nieko neparode. Furia nezaide blogai ir jeigu ne klaida paskutiniame rounde, nezinia kaip viskas butu pasibaige. Furia taip pat daugiau laiko praleidzia lanuose, o ir HEN1 neskaitant paskutinio roundo, pasirode gan gerai. Siaip manau Furia yra kur kas geresne komanda visuose dalykuose, tad jeigu jie i sita lana ziuri rimtai, manau turetu laimeti gan nesunkiai.
- Balsų: 0
Komentarai (0)