Brescia kietas riesutas tad ir cia bandau eit su jeis , nors ir Napoli po pralaimejimo praitam ture bus tikrai supyke , bet patinka man Brescios zaidimas. Napoli atrodo tikrai gerai , bet gynyboi turi problemu , siandia nenustebciau jei ir Napolis 4 imus man tik nuo to geriau nes Napoli daznai atsipalaiduoja , beto treciadieni laukia isvika i Belgija , o tokiam kaip Napolis tikrai svarbiau laimet Belgijoi nei siandia pries Brescia. Nors manau kad cia Napoli primus tikrai , bet ir gynyboi padarys eiliniu klaideliu ir leis imusti ir sveciam , gal ir pagaliau Mario imus
- Balsų: 6
Komentarai (0)