Nors abidvi komandos, galima sakyti zaidzia MIx pagrindu, bet GL, bent siuo metu atrodo daug geriau. Windigo kiek teko stebeti, tai daro labai daug klaidu ir ju susizaidimas tarpusavy gan blogas. Netgi aimo prasme, butu galima minimalu pranasuma izvelgti GL komandoje. Taip pat GL komanda sitame turnyre nusiteikusi gan rimtai, beveik visus varzovus iveike itikinamai. Siuo metu manau GL yra kur kas geresne komanda ir gali iveikti Windigo 2-0.
- Balsų: 2
Komentarai (2)