Einu su Kauno Žalgiriu! Pasirengimo etapas tikrai puikus, nors dar neprisijungę visi žaidėjai. Iki galo kovota su Eurolygos vicečempionais, nugalėtas Galatasaray. Tofas gero žaidimo nerodo, pralaimėta Bandirma ekipai, Tofas tada buvo sutriuškinti 86:108. Kauno Žalgiryje nuotaikos puikios, tad sėkmės Jiems! 😉
- Balsų: 11
Komentarai (1)