Didelėm sumom nesimėtysiu, bet pabandysiu. Vis dėl to komandos žais jau 8 rungtynes, o čekų pagrindas savo atžaidė. Jei čekai nori laikytis rungtynėse, turės kautis kaip liūtai, bet nemanau, kad taip bus. Aš įsivaizduoju, kad po pergalės prieš Jav, vyraus lengvas žaidimas ir taškai rinksis greitai. Žiūrėsim.
- Balsų: 5
Komentarai (0)