Uztenka paziureti koki kelia turejo vieni ir kiti... cekai yra zveriskos formos, o ir kaip komanda atrodo solidziau, puiki chemija. abi turi isreikstus lyderius, bet pas cekus x factoriu daug daugiau, kur suzaidzia vis kitas zaidejas.. jei slaugheris neprimetys kosmoseliu, favoritai man cia akivaizdus.. linijos slenkasi nes cekai bus gerokai labiau pavarge, bet cia istorinis macas abejomis rinktinems..
- Balsų: 37
Komentarai (1)