Laukiu underinių varžybų. Popas turėtų būti kažką sugalvojęs prieš prancūzą. Max čia laukiu iki 20tšk iš jo. O ar Walkeris susimes savo, tai klausimas. Bet šioj rinktinėj jis komandos lyderis, tai gali sau leist pakrutėti ir geriau, o čia reikės. Taip pat gynyboj USA gali viską keist ir likti su gynėju, ten nėra tokio skirtumo kaip pvz žaidžiant 2x2 likti prieš Valančiūną, Bogutą ar Baynes. Aišku ir kofas čia vilioja.
Komentarai (4)