izvalgos
Šaunuolis. Progresas ir universalumas matomas kad ir su tokiomis krepšinio statistikos prognozėmis, kurių anksčiau tikrai nebuvo 😁
Daug metų žaidžiau krepšinį(mėgėjiškai centro pozicijoj,nors trajakus metyt myliu labiausiai iki šiol: D) ir tai yra mano mylimiausia sporto šaka,tad bandau ir lažybose pritaikyti savo patirtį.Kažkaip anksčiau tas nelabai pavykdavo,bet su laiku ir patirtimi po truputį pavyksta pasiekti teigiamų rezultatų.Manau,turint didžiulį norą,ryžtą ir užsispyrimą(o aš, skorpionas, turiu šias charakterio savybes) galima pasiekti viską.
Smulkus
Per kurią vietą čia tą statymų kiekį sumažinai?=)) po 250 statymų į mėn iš 300 galimų. Aktyviausias manau esi dalyvis čia=) p.s. prisidedu prie sveikinimų įkopus į trijų nulių zoną! Sėkmės toliau!
Na as iki minimumo palaipsniui stengiuosi mažinti konkrečiai tų statymų kiekį,kurie jau ilgą laiką neneša man pelno,pakeisdamas juos mano manymu sėkmingesniais statymais ir kolkas tai veikia.Vos ne kas dien atrandu kažką naujo.Na iš tiesų sunku visą tai perduot žodžiais ir tinkamai išsireikšti.Tiesiog viskas ateina su laiku ir patirtimi.Kartais mano argumentai yra suprantami tik man vienam ir gal būt iš šono jie netgi būtų kitiems juokingi,todėl praktiškai niekada nerašau argumentų,juk svarbiausia rezultatas.O dar svarbiau,kad žinau ką darau ir tikiu savo statymais 100% bei atsiduodu jiems visu 110%.Beja,nuoširdus ačiū už gerus žodžius! Bandysime ir toliau sėkmingai kariauti su bukais ir tą karą laimėti,kad ir kokia bebūtų jų "gelžbetoninė nepramušama" sistema.
Rangas
Pakeičiau daug ką.Sumažinau visų pirma statymų kiekį.Ypač tų statymų,kurie man long rune nešė minusą arbe nenešė jokios naudos.Į juodą sąrašą įtraukiau dar kelias papildomas lygas,komandas ir nemažai teniso žaidėjų.Žiūrėsime ar nebus dabar duobė,nors po tiek iš eilės kosminių mėnesių tai būtų natūralu,tačiau stengsiuos kaip įmanydamas to išvengti,nes iš savo klaidų anksčiau skaudžiai pasimokiau.Ir tikrai jaučiu,kad 1000u man neriba bei turiu kur tobulėti.Tikiuosi rezultatai tik gerės su laiku,o ne atvirksčiai.O dabar ir toliau prie darbų ir dėkui visiems mano sekėjams uz palaikymą! Kol jausiu jūsų palaikymą,tol ir toliau stengsiuos atnešti jums naudos mano statymų dėka.Ir didžiausia pagarba šitai bendruomenei!!Čia aš jaučiuosi kaip namie ir gaunu malonumą.
Per kurią vietą čia tą statymų kiekį sumažinai?=)) po 250 statymų į mėn iš 300 galimų. Aktyviausias manau esi dalyvis čia=) p.s. prisidedu prie sveikinimų įkopus į trijų nulių zoną! Sėkmės toliau!
Rangas
Pakeičiau daug ką.Sumažinau visų pirma statymų kiekį.Ypač tų statymų,kurie man long rune nešė minusą arbe nenešė jokios naudos.Į juodą sąrašą įtraukiau dar kelias papildomas lygas,komandas ir nemažai teniso žaidėjų.Žiūrėsime ar nebus dabar duobė,nors po tiek iš eilės kosminių mėnesių tai būtų natūralu,tačiau stengsiuos kaip įmanydamas to išvengti,nes iš savo klaidų anksčiau skaudžiai pasimokiau.Ir tikrai jaučiu,kad 1000u man neriba bei turiu kur tobulėti.Tikiuosi rezultatai tik gerės su laiku,o ne atvirksčiai.O dabar ir toliau prie darbų ir dėkui visiems mano sekėjams uz palaikymą! Kol jausiu jūsų palaikymą,tol ir toliau stengsiuos atnešti jums naudos mano statymų dėka.Ir didžiausia pagarba šitai bendruomenei!!Čia aš jaučiuosi kaip namie ir gaunu malonumą.
Rangas
Pakeičiau daug ką.Sumažinau visų pirma statymų kiekį.Ypač tų statymų,kurie man long rune nešė minusą arbe nenešė jokios naudos.Į juodą sąrašą įtraukiau dar kelias papildomas lygas,komandas ir nemažai teniso žaidėjų.Žiūrėsime ar nebus dabar duobė,nors po tiek iš eilės kosminių mėnesių tai būtų natūralu,tačiau stengsiuos kaip įmanydamas to išvengti,nes iš savo klaidų anksčiau skaudžiai pasimokiau.Ir tikrai jaučiu,kad 1000u man neriba bei turiu kur tobulėti.Tikiuosi rezultatai tik gerės su laiku,o ne atvirksčiai.O dabar ir toliau prie darbų ir dėkui visiems mano sekėjams uz palaikymą! Kol jausiu jūsų palaikymą,tol ir toliau stengsiuos atnešti jums naudos mano statymų dėka.Ir didžiausia pagarba šitai bendruomenei!!Čia aš jaučiuosi kaip namie ir gaunu malonumą.
Zhemaitis
Po eksperto 1000 U buvo žiauri duobė. Ką pakeitei, kad iš to išlipai?
Pakeičiau daug ką.Sumažinau visų pirma statymų kiekį.Ypač tų statymų,kurie man long rune nešė minusą arbe nenešė jokios naudos.Į juodą sąrašą įtraukiau dar kelias papildomas lygas,komandas ir nemažai teniso žaidėjų.Žiūrėsime ar nebus dabar duobė,nors po tiek iš eilės kosminių mėnesių tai būtų natūralu,tačiau stengsiuos kaip įmanydamas to išvengti,nes iš savo klaidų anksčiau skaudžiai pasimokiau.Ir tikrai jaučiu,kad 1000u man neriba bei turiu kur tobulėti.Tikiuosi rezultatai tik gerės su laiku,o ne atvirksčiai.O dabar ir toliau prie darbų ir dėkui visiems mano sekėjams uz palaikymą! Kol jausiu jūsų palaikymą,tol ir toliau stengsiuos atnešti jums naudos mano statymų dėka.Ir didžiausia pagarba šitai bendruomenei!!Čia aš jaučiuosi kaip namie ir gaunu malonumą.
Rangas
Vienas iš argumentų būtų toks: Kad Serbai mes taikliau baudas duodamas 1.45koef,kad taikliau mes dvitaškius duodamas 1.40 koef,kad taikliau mes tritaškius duodamas 1.52 koef.Tai mano galva logiškas statymas su 1.85 kofu,kad Serbai daugiau kamuoliu atsikovos.Be abejo yra įvairių niuansų,tačiau man statymas labai patinka.Matysim.Beja galite pasveikinti su jubiliejiniu 1000u.Kaip lankytojas dar nebuvau tiek pasiekęs.Tikslai ir toliau išieka maksimalūs.
Vienas iš argumentų būtų toks: Kad Serbai mes taikliau baudas duodamas 1.45koef,kad taikliau mes dvitaškius duodamas 1.40 koef,kad taikliau mes tritaškius duodamas 1.52 koef.Tai mano galva logiškas statymas su 1.85 kofu,kad Serbai daugiau kamuoliu atsikovos.Be abejo yra įvairių niuansų,tačiau man statymas labai patinka.Matysim.Beja galite pasveikinti su jubiliejiniu 1000u.Kaip lankytojas dar nebuvau tiek pasiekęs.Tikslai ir toliau išieka maksimalūs.
Komentarai (24)