Na Ispanijos rinktine man paliko tikrai nebloga ispudi rungtynese su Italija.Jie sakyciau pilnai kontroliavo zaidima,tik pirmoje rungtyniu dalyje kiek sekmes turejo italai,o antroje rungtyniu puseje jau Ispanija atsikovojo daugiau kamuoliu,ypac po krepsiais gerai dirbo Klaveras,atakoje Gomesas ir Rubio taip pat blizgejo.Abi komandos siandien iseis jau uzsitikrinusios vieta ketvirtfinalyje.Serbija viska laimejo,o siandieninis macas mazai ka lemia.Sebija uzsitikrino vieta ketvirtfinalyje laimedami pries Puerto-Rika 90-47.Na pergale siandien gali duoti ketvirtfinalyje kaip ir silpnesni varzova.Macas bus manau kietas,varzovai vienas kita zino kuo puikiausiai ir tikiuosi cia lygios kovos.Sekmes
- Balsų: 9
Komentarai (0)