Susitinka dvi skirtingo lygio komandos, Jordanija apylygiai žaidė su Dominikos Respublikos komanda, bet ant tiek abieju kiauros gynybos, kad Vokiečiai su Prancuzais dare ka norejo, puolimas tragiskas pas juos, na neisivaizduoju kaip jie atsilaikys su tokia gynyba Kanados puolima, pas Kanada tiek izaidejai tiek priekine linija yra zymiai geresne, greiciau zaidzia negu Vokieciai, man atrodo kad cia vertas rizikos statymas. Senegalas priesinosi, bet neisivaizduoju kaip sitie ta padarytu. Daugelis stato uz Dominykos pliusine fora, bet kad ta Dominyka vos vos laimejo pries tokius lavonus kaip Jordanija, Australai juos nusluos tiesiog su tokia kiaura gynyba. Prenumeruojam ir Sekmes kas imsite.
- Balsų: 12
Komentarai (1)