Sveiki,Pasaulio krepsinio cempionatas 2 etapas ir cia susitinka Lenkija ir Rusija.Ir cia bandau eiti su Rusais nu man,jie paliko geresni ispudi ,nei Lenkai zaidejai kaip bebutu aukstesnes klases,nei Lenkijos.Abieju komandu didziausia problema yra priekinej linijoj ten Lenkijos komandai truksta Gortat ir LAmpe,o pas rusus negali padeti Mozgov ir Bolombay.Rusija pasizymi gera ginyba ir taip vertinant 1 etapo kovas Lenku grupe buvo pati silpniausia ir tai sugebeta per didelio atsitiktinumo deka laimeti pries lavonus Kinus.taigi viska apibendrinant Rusai man solidesne komanda,sekmes kas imsit.
- Balsų: 28
Komentarai (3)