Siandien kazkaip uzsikabinau ant triobeto. Duoda neblogas stafkes. Xerez Lygoje tikrai neliks. Nors iir autsaideriai, taciau parode per paskutinius turus, kad zaisti moka ir nera tokie newykeliai. Man asmeniskai nustebino neseniai praejes macas Tarp atletico, Madride. 2:1 isvykoje iveikti Atletico, cia ne kaip du pirstus apmi.... Tad nematau jokiu kitu priezasciu kodel turetu nesueiti, net pries pora turu imusta i barcos vartus 1 goal isvykoje. O paskutineme ture laimeta namuose 2;1 pries Almeriai. Tad imu sita. 😁 Sekmes 😉
- Balsų: 0
Komentarai (1)