G2 atrodo rimčiau. Didesnis map-poolas, žaidėjai atrodo pasiruošę. Renegades išstenėjo pergales prieš dvi šlubuojančias komandas, o tai man nieko neįrodo. Nematau mapų, kuriuose Renegades turėtų pranašumą prieš G2. Jeigu įtampa nepridarys problemų, G2 turėtų nesunkiai imti sausai.
- Balsų: 1
Komentarai (3)