Siemet Isneris US open jauciasi kuo puikiausiai,priedo dar ji ir publika ispudingai palaiko.Iki Niujorko jo forma tikrai buvo ne kokia,o cia jis atsigavo tad monmentas uz ji statyti yra geras.Pirmame mace jis sausai iveike ispana Garcia-Lopesa.Pastarasis netempe net iki taibreiko 6-3 6-4 6-4.Po to seke vokietis Strufas 6-3 7-6 7-6.Tad nematau jokiu priezasciu del ko siandien Isneris gali nelaimet pries Ciliciu.Pastarasis cia pirmame mace iveike gruntininka Klizana 6-3 6-2 7-6.Po to buvo iveiktas vokietis Stebe 4-6 6-3 7-5 6-3.Siandieniniai varzovai tarpusavyje zaide net 11 macu ir cia 8-3 priekyje Cilicius.Per paskutinius du macus Isneris padave 51 eisa.Cilicius tik 30.Pernai abu sie tenisininkai US opene buvo nukeliave iki ketvirtfinalio.Tad lauks tikrai idomus macas,kuriame manau pajegesnis bus amerikietis.Sekmes
- Balsų: 19
Komentarai (5)