Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/08/29 14:30 Daugiau (Kjaerbye 19.5 kills) @-118 8/10
 

Atgavęs formą ir žaidė bent jau iki praeito matčho pasakiškai, labai geroje pozicijoje dabar yra komandoje, ir 20 killų nėra problema niekada, ypač prieš Mouzus, kurie kartais lošia kvailai ir ima prastus duelus. Pakrito šiek tiek totalas, kad 15 surinko prieš Vitality kur visai komandai nesisekė ir vistiek dar padoriai lošė, turėtų sužaisti kaip reikiant čia tikrai, nebent jau blowout bus į kurią nors pusę, tada neis.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

klaidas aksomaitis

Padėkų: 66

Sekėjų: 42

  • Unitai -161.32
  • ROI -3.33%
  • W% 50.65%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 621
  • Unitų atspėta: 4720.68
  • W-L-T : 312-304-5
  • Vid. unitų skaičius: 7.86
  • Unitų spėta: 4882.00
  • Vid. koeficientas: -101
 

Unitų pokytis

-150-156-162-168-174-1802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • 1MORET1ME Back to reality 😄 Nors rytoj turetu nesunkiai iveikt mirusius nipus
    Stiproki priešininkai pirmi du geimai... gali jie drąsiai dar nugalėti nipus, vėliau kokius avangar/renegades/crazy, o 2-2 jau 50/50 matčhas koks bus
  • 1MORET1ME Back to reality 😄 Nors rytoj turetu nesunkiai iveikt mirusius nipus
    Ranka nekils dėti ant tokių😁
  • counteris69 North Geruliai, visada sužais kvailai ir gaus malkų 😁
    Back to reality 😄 Nors rytoj turetu nesunkiai iveikt mirusius nipus
  • North Geruliai, visada sužais kvailai ir gaus malkų 😁
  • klaidas aksomaitis Baisiai žemi totalai ten nrg, liquid neatrodė kaip nr1 prieš crazy bent jau pradžioje, neimčiau bo1, kad jie sutriuškins visus, vėliau ant bo3 jie parodys tikrąją jėgą, nes niekas neprilygsta map poolui
    Na man nrg per lėtai žaidžia, to pasekoje bus lengvai skaitomi. Plius abi ekipos iš USA, tad Liquid čia riebus pliusas
  • counteris69 Jo, mouz nesugebėjo uždaryti. Galvoju db cerq underi paimt, per lengvai skaitys Liquid jų zaidima
    Baisiai žemi totalai ten nrg, liquid neatrodė kaip nr1 prieš crazy bent jau pradžioje, neimčiau bo1, kad jie sutriuškins visus, vėliau ant bo3 jie parodys tikrąją jėgą, nes niekas neprilygsta map poolui
  • klaidas aksomaitis Taškosi gerai tas shakerbye, tik North vėl prastai atrodo :/ surinko 8 pradžioje ten, galvojau jau ez bus, bet tik ant galo overino
    Jo, mouz nesugebėjo uždaryti. Galvoju db cerq underi paimt, per lengvai skaitys Liquid jų zaidima
  • Taškosi gerai tas shakerbye, tik North vėl prastai atrodo :/ surinko 8 pradžioje ten, galvojau jau ez bus, bet tik ant galo overino
  • klaidas aksomaitis Reiks ant kito matčho dėt, visiškai ne formoje jis
    Blem pasisekė tau, aš kjerbio underi turejau
  • counteris69 Geriausias buvo foresto underis sian😟?
    Reiks ant kito matčho dėt, visiškai ne formoje jis
  • Geriausias buvo foresto underis sian😟?