Sveiki
Na čia vertinčiau šias rungtynes 50/50, gal netgi 55-60 duočiau Angolai. Nepaisant to, kad Korėjiečiai žais namuose, nematau pranašumo prieš Angolą. Afrikiečių komanda yra daug atletiškesnė, sunkesnė, todėl užpulti Korėjiečiams bus labai sunku. Taip pat, mače prieš Lietuvą Angolos gynyba kaip kada buvo labai kibi, todėl vėlgi, užpulti jų krepšį bus sunku. Taip pat puolime yra pora lyderių, kurie gali patempti reikiamu metu, plius komanda yra patyrusi. Išvis, manau, kad Angola yra tiesiog stipresnė komanda, todėl čia matau value.
Sėkmės!
- Balsų: 38
cia kazkoks kirvis komentuoja tik 😄 koseja ir ciaudeja 😄