Nezinau,ar cia isvis Paire reikalingas toks ATP250 turnyrelis,dazniausiai tokie veikejai,tokiuose turnyruose neuzsibuna,toliau antro etapo jis cia nera nuejes.Siu metu jo hard balansas 6-9,didelio pasitikejimo nekelia,na o jaunajam Hugo,manau atvirksciai,kiekvienas ATP turnyras,tai yrodymas sau ir kitiem,kad galiu geriau ir geriau,tuo labiau pries savo tevynaini,kuris nera emociskai stabilus,galima imti pergale.Paziurejau Hugo su hard tikrai draugauja,bus nebloga kova ir tikiuosi jaunojo talento pergale.
- Balsų: 18
Komentarai (2)