ATP. Winston Salem. Kieta danga.
Afrikietis L.Harris daugiausia žaidžia ant kietos dangos ir ten neblogai jam einasi, tuo tarpu ispanas J.Munar daugiau grunto žaidėjas. Žaidėjai bendraamžiai, panašioje vietoje ir ATP reitinge, pastaruosiuose turnyruose nežibėję, bet manau kieta danga bei tai, kad bent mano akimis L.Harris yra talentingesnis žaidėjas lems jo pergalę.
- Balsų: 16
Komentarai (1)