Laukiau Maccabi komandos totalo bet jo niekaip nera tad bandau bendra max ! Kofas vertas rizikos tikrai.
Pirmose varzybose kele 13 kodel ir siandia negaletu. Zaidimo viduri vel bus mazai , Zydai spaus nuo pat pradziu net neabejojiu , o suduva gaudis ant kontru. Kazkas panasaus bus manau kai zaide su zvezda namie , o tada kele net 16 kampiniu.
Suduva ant kontru tikrai pavojingi ir jau galejom isitikint ne karta. Manau bus del patekimo kova iki pat paskutines minutes ,o tas gerai nes kazkuriai komandai reiks spaust varzovus ir bus progas i kampinius !
- Balsų: 4
Komentarai (3)