Sveiki.
Daug nekomentuosiu, tačiau tikiuosi ne ko kito, o visiškos apgulties prie Sūdūvos vartų nuo pat pirmų rungtynių minučių. Taip, praeitame mače Sūdūva įspūdingai sugebėjo įveikti Maccabi, tačiau stebint highlight'us akivaizdžiai matoma, jog daugiau atakų rezga būtent Maccabi futbolininkai, tačiau tų progų realizuoti jiems nepavyko (nors kai kurios buvo labai geros). Netgi praeitose rungtynėse treneris Čeburinas jau teigė, kad svarbiausia bus gynyba ir neprasileisti įvarčio, taigi lygiai tas pats bus ir šiose rungtynėse. Tačiau Sūdūva šioje situacijoje turi šiokią tokią prabangą prasileisti vieną įvartį, tačiau visvien, net neabejoju, jog būtent šiose rungtynėse Sūdūva viską statys ant gynybos.
Ir viskas labai logiška - varžovai viską rems puolimu nuo pat pirmųjų minučių ir netgi spėčiau, jog kamuolio kontrolė bus visiškai Maccabi pusėje, o to pasekoje - nuolatinė vartų apgultis. O būnant tokioje situacijoje kitos išeities paprasčiausiai nėra.
Šiaip ar taip būtų nuostabu, jeigu Sūdūva sugebėtų atsilaikyti ir patektų į sekantį etapą, ir taip gali atsitikti netgi pralaimėjus rungtynes. Tačiau aš niekaip neįžvelgiu Sūdūvos laiminčių šių rungtynių, galbūt ir pasiseks ištraukti lygiąsias, tačiau bet kokiu atveju, Sūdūvai bus beprotiškai sunku.
- Balsų: 35
Komentarai (6)