Renkuosi sitoki statyma, nes rungtynes kaip ir nieko nelemencios nei vienai nei kitai komandai, žinoma kiekviena gali norėti pasigerinti pozicijas bet tik tiek, west ham yra netoli iskritimo ribos skiria ja nuo jos 6 taskai tačiau nematau kad hull city laimes paskutinias dvejas varžybas ir nustums west ham unided i "red zone".
taigi turėtu komandos buti atsipalaidavusios ir žaisti gražu ir rezultatyvu futbola.
- Balsų: 0
Komentarai (0)