Nu cia trumpai. Vakar ejau pries medvedeva, nes atrode kad Thiemas turi neblogus sansus - klydau, rusas istikruju atrodo nerealiai. Khachanovas aisku irgi neblogai atrodo, bet turejo stipriai pasistengt ir su wawa ir su felixu, nekalbant apie zvereva kuris jau senai negali islyst is duobes. Labai abejoju kad karenas siandien gali laimet. Paprasta medvedevo pergale cia man atrodo labai uztikrintai. Kofas nedidelis bet man cia 10/10. Kam mazai gali bandyt fora, bet as niekad ju neimu, neatmetam kad gali but ir kovos.
- Balsų: 1
Komentarai (7)