Tiek Belinda Bencic , tiek Georges po wimbledono niekur rimciau nezaide. Abi pirmajame etape iveike vidutiniokes : Bencic nugalejo jaunaja Potapova, Georges tik po labai atkaklios kovos iveike Hercog. Taciau dazniausiai po tokiu sunkiu macu tenisininkes isivaziuoja. Juolab kad Bencic zaidimas dar yra toli grazu nuo jos geriausiu laiku sezono pradzioje, kuomet buvo laimetas wta turnyras Dubajuje.
Bet visgi, siame mace nematau Bencic pergales 2:0, kas leistu manyti kad bus permusta fora. O jeigu jau trys setai - tai 4.5 geimu pranasumas sunkiai sudauzomas.
Renkuosi Georges pliusine fora.
- Balsų: 6
Komentarai (0)