Anglija League 2 - Susitinka lygos autsaideriai ir apatines lenteles dalyviai. Seimininkai jau niekur nebekris i nekils i aukstesni diviziona. Sveciai jau uzsitikrine vieta zemesniam divizione. Sveciai paksutines 2 varzybas jau nebelose galima sakyti, prtalosta 0:5 namuose ir 0:2. Tad jiems nebera kam zaisti. Seimininkai kaip ir esu minejas kitose prognozese gali zaisti tik del sirgaliu ir del trenerio pasitikejimo. Sekmes 😉
- Balsų: 0
Komentarai (0)