Audi Cup Miunchene. Nėra ką čia daug rašyt, kas seka Realo pasirodymus draugiškose, mato kokioj formoj yra komanda, puolimas veikia neblogai, yra progų, yra įvarčių, bet gynyba atrodo gan tragiškai. Grajus prieš matracus buvo išvis pazoras, švelniai tariant. Kažin ką čia Zidanas sugebės pakeist per kelias dienas. Manau kol kas kiekvienas Realo grajus tarsi tiksinti golų bomba. Spursai irgi kol kas ryškiau atrod puolime nei prie savų vartų. Todėl atrodo gan tinkamas varžovas laukt dar vieno goalfesto. Sėkmės 😉
- Balsų: 21
Komentarai (0)