Sveiki. Rumunijos 1 lyga. Pirmos rungtynės šiame sezone namų komandai buvo visiškai nerezultatyvios. Tuo tarpu svečių komandai pirmas sezono mačas buvo itin rezultatyvus (4:3). Nemanau, jog toks įvarčių skaičius bus pasiektas ir šiandien, tačiau tikėtis nuolatinio svečių komandos spaudimo prie vartų tikrai galima, juolab FCSB yra atakuojanti komanda ir tai įrodo būtent šis rezultatas. Taip pat ir namų komandai pagaliau reikia atsidaryti pelnytų įvarčių sąskaitą. Šiandien tikiuosi daugybės atakų ir atviro futbolo (tokio, koks buvo FCSB komandai praėjusiose rungtynėse) ir to pasekoje tikrai yra galimos klaidos gynyboje ir greitos kontratakos, ko dėka įvarčių tikrai būna ir toks totalas tikrai gali būti padengiamas. Sėkmės!
- Balsų: 22
Komentarai (2)