Kofas nedidelis, bet pagal mane gana saugus. Nepraleis manau tokios progos Lajovic pagaliau laimet savo pirma ATP titula. Serbas gal ir ne formos pike, bet zaidzia tikrai gerai ir yra visa galva geresnis uz vengra. Perejo Rublev nesunkiai, tada Bedene po pirmo pralosto seto atsigavo ir nesunkiai pasieme likusius 63 63. Nu ir vakar su Caruso, kuris dabar ant bangos turejo pradzioj problemu, bet i seto gala atsigavo ir pereme kontrole dar pries italui gaunant trauma...
Balazs, trecia simto zaidejas, nieko ispudingo neparodydavo iki sio turnyro, kur nukale galima isskirt Krajinovic ir Djere. Labai to nesureiksminu, manau jis ir taip jau toli nuejo cia ir labai abejoju kad jam pavyks dar ir trecia serba stebuklingai nukalt.
- Balsų: 8
Komentarai (7)