Kofas mazas, bet sunkiai isivaizduoju mibr paimancius nors viena mapa pries ENCE. Niekas nesitikejo pamatyti brazilu playoffuose, turbut ir jie patys. Jie yra pavojingi tuo, kad zaidzia be jokio spaudimo, is ju niekas nesitiki ir kazkiek sunku prognozuoti ju zaidima, kaip jie patys sake "we're playing for fun". Kaip ir tikejausi, ENCE cia zaidzia daug geriau, nugaletos stipresnes komandos nei mibr 2:0. Suomiai tikiuosi nekartos g2 klaidu ir ziures i si maca labai rimtai.
- Balsų: 2
Komentarai (2)