Vitality sieks revanso uz pralaimeta finala esl one cologne, bet vargu ar ji pavyks pasiekti. Apex pats pripazino, kad komanda pavargus, nes zaist reikejo istisai 3men. Vakar velgi komandai teko zaisti 2 macus del isliko, su heroic suzaisti 3 mapai. Pas liquid komanda irgi nera viskas taip tobula, twistzz per interviu atskleide, kad mace pries G2 per pirmus 2 mapus buvo daug nesklandumu ir zaidimas nesikloste, buvo ir nesutarimu tarpusavy. Bet 3 mape atrodo viskas buvo geriau ir tikiuosi, kad tokiu dalyku komandoje nebeliko.
- Balsų: 4
Komentarai (0)