Nors mano nuomone suomiai kazkiek pervertinti, bet tikiuosi ju reakcijos po nepavykusio esl one cologne turnyro. Patys jie minejo, kad daug treniravosi ir jautesi pasiruose, taciau kaip matem buvo pralaimetos abi kovos ir iskrista dar grupiu etape, o tas paskutini karta buvo jau labai seniai. Kad ir kaip bebutu, ence yra labai stipri top10 komanda ir neabejoju, jog pamatysim juos kitokius nei kad esl one cologne. Renegades atvyks po tragisko blast pro series turnyro, kur buvo uzimta paskutine vieta ir laimeta tik viena kova pries cloud9. Nors komanda tikrai talentinga, kai kurie zaidejai atrodo vis dar primire. Neaisku ka veike Gratisfaction kai komanda zaisdavo lanuose, nes forma svelniai tariant baisi.
- Balsų: 0
Komentarai (0)