Po vakar Dundalk rungtyniu supratau ,kad is tos Airiu lygos visiskai nieko nera. Vos istempe lygias pries Latvius. Dabar kita airiu ekipa megins jegas pries norvegu galiuna kuris paskutini sezona dave kovos iki galo del titulo , bet.. Norvegai tikrai daug stipresne lyga , nei airiu , bei pajegumas stipriai skiriasi , tai nemanau ,kad shamrock kazka gali pasiulyti pries Brann ekipa. Tikiuosi ,kad neklystu kaip vakar su Dundalk..
- Balsų: 15
Komentarai (0)