S.Williams pirmuose dvejuose mačuose atrodė neužtikrintai, tačiau tiek prieš Navarro tiek prieš Goerges atrodė labai gerai, servas veikia užtikrintai, korte judėjo irgi gerai. Su A.Riske Serena turėjo vargo, bet kai reikėjo įjungė aukštesnę pavarą, tiesa vienintelis neraminantis faktas mane yra tai, jog ji nesugebėjo apginti nei vieno break pointo.
B.Strycova pirmą kartą pateko į grand slam turnyro pusfinalį ir tapo vyriausia žaidėja istorijoje pirmąkart patekusi į pusfinalyje būdama 33 metų. Po savo stebuklingo išsigelbėjimo prieš E.Mertens, ketvirfinalyje ji tiesiog išnešė J.Konta. Strycova savo žaidimą grindžia Servey and Volley stilium, ji taip laimėjo 20% savo visų taškų ir prie tinklo yra labai efektyvi laimėdama 80% taškų, pagal abu šiuos žaidimo komponentus ji geriausia turnyre.
Abiejų žaidėjų statistika šiame turnyre yra labai panaši, vienintelis skirtumas, kuris matomas plika akimi, tai, jog Strycova geriau apgina break pointus, ji išsaugojo 65% jų, kai Serena tik 27%. Šiame mače su Serena dėl šių priežasčių: 1) patirtis, ji pusfinalyje čia žais jau 12 kartą, jos rekordas 10-1 šioje turnyro stadijoje, B.Strycova tai pirmas pusfinalis tokio rango turnyre. 2) Nemanau, kad Strycova, turės ką pasiūlyti prieš Williams galingą servą ir forhandą. 3) S.Williams su B.Strycova buvo susitikusios 3 kartus visus mačus laimėjo Serena, ant žolės žaista vieną kartą, tą mačą 2012 metais laimėjo 6:2 6:4.
Sėkmės.
- Balsų: 5
Komentarai (0)