Keista, kad kitose matčhuose šitas koef. yra net žemesnis, nors Astralis ir BIG ekipos yra pirmosiose vietose pagal UTILITY naudojimą (hltv.org/stats/teams/ftu...-01&rankingFilter=Top20) per paskutinius metus. Tikriausiai mapas bus Inferno, nes abi komandos labai mėgsta jį žaisti, o ten „Banana“ spote visada būna gronkių konkursas ir abi komandos pasiryžusios paimti tą plotą panaudodami utility ir rizikuodami mirti, kaip ir abi komandos žino kaip panaudoti gronkes ir tikrai pamatysim dažnai dvi metamas į vieną vietą = killas, jei Inferno mapas, kuris tikrai yra labai realus bo1 kai lošia šiuos komandos, tad galiu beveik garantuoti, kad pamatysim bent vieną grenade kill, o gal net ir daugiau, palauksiu tiksliai sužinot ar Inferno, ir mesiu pats, bet kadangi čia 30min prieš reikia, tai skelbiu iš anksto, taip pat 10/10.
- Balsų: 2
pažiūrėsim ar užskaitys, nes savas nužudė su nade, bet laimėta čj jau antram rounde lol
betsafe užskaitė kaip win.