Linija pajudejo per 3 taskus. KOdel? nes ravena grizta , bet zmones gal PAMIRSO kad Mitchell OUT ir ji pakeis kur kas zemesnio lygio krepsininkas, tia kaip be būtų tai NET nekompensuoja Mitchell, pridėkime ir tai kad NLEX neturi šansų pasiekti PO , Rain or Shine reikia pergalių, tad turime bandos staytmą , visiškai nežinant ką darant. Dar kartą galima sakyti koki LOŠĖJAI yra LOŠĖJAI... beveik esu įsitikinęs kad vienu metu Rain turės bent +15 (nefkatas kad fora padenks, bet varžybas laikys stabiliai). Tikiuosi neapsijuoksiu su savo komentaru ir Rain or Shine pažiūrės normaliai į šitas varžybas.
Komentarai (7)