Argentina sitam turnyre neabejotinai turo geriausia puolyma , tokie kaip Messi,Dybala,Aguero , bet ginyba traskanti kaip reikiant . Komandai stipriai nesiseka su finalais , bet manau ,kad cia vienas is paskutiniu Messi Aguero ir dar keliu veteranu turnyras , tai Argentina pagaliau turetu isauti jau , nes sudetim man atrodo , kad nenusileidzia nei vienai ekipai sitam turnyre , nei Brazilam . Ir fanu palaikymas turetu buti stiprus , nes visgi atstumas nera didelis
- Balsų: 4
Komentarai (0)