Pirmos rungtynės pasibaigė labai rezultatyviai, Malaga svečiuose neatsilaikė ir pralaimėjo 4-2. Spėju, jog jau nuo pirmų minučių bus bandoma įmušt greitą įvartį. Malaga gali įmušti pati, tačiau ir prasileisti tame pačiame pirmąjame kėlinyje, kas svečiams būtų didelė paskata judėti į kitą etapą. Ar verta taupytis? Ne, kadangi kalbame apie kitą etapą ir sugrįžimo galimybę į LaLiga, o dar savo žiūrovų akivaizdoje. Įmušus tik 1 įvartį pirmoje pusėje, statymas grįžta atgal.
- Balsų: 5
Komentarai (0)