Man atrodo kad Aek ne tik žaidėjų neturi bet ir motyvacijos, nors ko jie tikėjosi prieš sezoną tai 3 vieta būtų lubos..
- Balsų: 14
Man atrodo kad Aek ne tik žaidėjų neturi bet ir motyvacijos, nors ko jie tikėjosi prieš sezoną tai 3 vieta būtų lubos..
Komentarai (0)