Cavs
Kiek buvo galima pasigaudyt tokiu perliuku su tokiu kofu wow, su lyon taspats buvo kofas virš 2, prie 2-0 rezultato, gaila, kad taip su Žalgiriu nebuvo 😄
Tai MOnaco prie tu paciu.. bet kad koef adekvatus buvo.
Del to kad Oldenburg lb gerai zaide, jie buvo laimeja gal 15 varzybu iseiles ar kazka tokio
Kiek buvo galima pasigaudyt tokiu perliuku su tokiu kofu wow, su lyon taspats buvo kofas virš 2, prie 2-0 rezultato, gaila, kad taip su Žalgiriu nebuvo 😄
Del to kad Oldenburg lb gerai zaide, jie buvo laimeja gal 15 varzybu iseiles ar kazka tokio