Paskutinis mano pasirinkimas rytojui - grįžtame prie "Roland Garros" pirmojo rato kovų. Susitinka vietos Lucas Pouille ir Simone Bolelli, o aš renkuosi, kad bus sužaisti bent 37 geimai. Kodėl?
Lucas Pouille man išlieka mistika. 25-erių tenisininkas atrodo turi viską, kad būtų stabiliu top20 žaidėju - solidus padavimas, stabilumas mušant tiek iš kairės, tiek iš dešinės, fizinis pasiruošimas. Tačiau galbūt silpna psichologija, galbūt kitos priežastys, bet žaidėjas žaidžia dar vieną nuviliantį sezoną. Taip, "Australian Open" jis žaidė puikiai ir pasiekė pusfinalį, bet pažiūrėkime, kas įvyko po to - ATP ture laimėjo vieną mačą iš aštuonių😡 Ant grunto pasiekė vienintelę pergalę prieš B.Čoričių ir sugebėjo laimėti "Challenger" turnyrą namie. Tačiau tai manęs neįtikina.
Bolellis praeityje buvo solidus pirmo penkiasdešimtuko žaidėjas, tačiau traumos kiek apgadino tenisininko karjerą. Visgi ant grunto šis tenisininkas yra pavojingas - žaidžia agresyvų, puolimų paremtą žaidimą, turi neblogą padavimą.
Laimėti setą prieš nestabilųjį L.Pouille - užduotis įveikiama, o to, mano manymu, turėtų užtekti overiui. Sėkmės visiems!
- Balsų: 16
Komentarai (4)