Rusų pralaimėjimo priežastimi laikyčiau - trenerį. Visiškai pasichologiškai nenuteikė komandos pusfinaliui ir klausimas ar nuteiks kovai dėl bronzos. Taip pat turėtų leisti į vartus dar įvarčio nepraleidusio Georgiyev. Čekai nors ir bus mažiau šviežiasni, tačiau motyvacija neturėtų būti prarasta, kad ir trečia vieta, tačiau pasiekimas šiai šaliai būtų didelis. Vakar rungtynėse negali sakyti, jog komanda žaidė prastai, tiesiog Murray traukė viską ką gali. Tad po vakar įvarčių sausros, šiandien jau laukiu įvarčių gausos. Smagiai vakar atrodė parodomi stats, jog vienų įvarčių vidurkis šiame turnyre 5.5 kitų 5 įvarčiai per rungtynes, o vieni pelnė vos 1, kiti 0 įvarčių.
- Balsų: 10
Komentarai (6)