Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2019/05/26 12:19 Čekija (Daugiau 2.5) @135 7/10
 

Rusų pralaimėjimo priežastimi laikyčiau - trenerį. Visiškai pasichologiškai nenuteikė komandos pusfinaliui ir klausimas ar nuteiks kovai dėl bronzos. Taip pat turėtų leisti į vartus dar įvarčio nepraleidusio Georgiyev. Čekai nors ir bus mažiau šviežiasni, tačiau motyvacija neturėtų būti prarasta, kad ir trečia vieta, tačiau pasiekimas šiai šaliai būtų didelis. Vakar rungtynėse negali sakyti, jog komanda žaidė prastai, tiesiog Murray traukė viską ką gali. Tad po vakar įvarčių sausros, šiandien jau laukiu įvarčių gausos. Smagiai vakar atrodė parodomi stats, jog vienų įvarčių vidurkis šiame turnyre 5.5 kitų 5 įvarčiai per rungtynes, o vieni pelnė vos 1, kiti 0 įvarčių.

  • Balsų: 10
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Sherbis

Padėkų: 1599

Sekėjų: 243

  • Unitai 338.54
  • ROI 0.48%
  • W% 48.30%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 9051
  • Unitų atspėta: 73087.54
  • W-L-T : 4258-4557-236
  • Vid. unitų skaičius: 8.04
  • Unitų spėta: 72749.00
  • Vid. koeficientas: 111.7
 

Unitų pokytis

430354278202126502025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (6)

  • Nieko naujo,Mountfeldiniai tikslūs kaip Rolex'as rūkom toliau 😄
  • Gal ir klystu, bet trenerio rolė tokiose žvaigždžių perpildytose komandose yra visiškai nulinė. Arba turi motyvacijos, arba tu jos neturi, ir joks treneris tau ten jos nesuteiks. Po tokio skaudaus pralaimėjimo net atvirkščiai veikia žvaigždžių psichologija..jie eina ir sutrypia sekantį oponentą.
  • Rangas Mountfield mano nesėkmingiausia komanda ledo ritulyje: )
    Tai apie ką aš ir kalbu,gibloje dėlo.Kiek stačiau šiemet jų mačuose tiek rūkiau dešrą: D įtariu ir šerbiui same story 😄
  • tomas7926 Na turiu aš irgi šitą pasidėjęs nuo vakar,su viltim kad rusai gavę su mazgine per žabtus nuo suomių,nebus per daug nusiteikę sklaidytis ant ledo,ir leis laisviau reikštis čekam.Nu gal sakau bent vienas statymas šiemet praslys su MOUNTFIELDO bachūriukais : D Jei ir vėl degsiu eilinį kartą,tai tegu tiem Mountfieldiniaim b.y.b.i.a.i. ant kaktų išdygsta : D
    Mountfield mano nesėkmingiausia komanda ledo ritulyje: )
  • Gerai galvot kad rusai po vakar bus mažai motivuoti.
  • Na turiu aš irgi šitą pasidėjęs nuo vakar,su viltim kad rusai gavę su mazgine per žabtus nuo suomių,nebus per daug nusiteikę sklaidytis ant ledo,ir leis laisviau reikštis čekam.Nu gal sakau bent vienas statymas šiemet praslys su MOUNTFIELDO bachūriukais : D Jei ir vėl degsiu eilinį kartą,tai tegu tiem Mountfieldiniaim b.y.b.i.a.i. ant kaktų išdygsta : D