Na žinai, sunku su tais metimais, kai susitinka dvi stiprios komandos. Kadangi labai daug priklauso, kaip klostysis rungtynės, kas pirmaus, kaip bus su baudos minutėmis ir pan. Tą sunku nuspręsti.
Nu man asmeniskai tai sitas statymas i kita puse turetu but, bet sekmes. Ieskojau kazko tokio, uz ko butu galima uzsikabint tavo siulomo beto atzvilgiu, bet neradau.
Na tas bombinimas priklauso nuo varžovų ir rezutato, kaip rungtynės klostosi. Tuo labiau, kai rusai su amerikonais žaidė, nei vienam kėlinyje neatsileido, kas parodo kad komanda labai rimtai nusiteikę. Šiandien manau, kad gali čia pirmi prasileisti, o vėliau lipti ir lipti, kas statymą tik padaro patrauklesni, minusas tik, jei rusai pradės triuškinti, tada jau gali patys atsileisti.
Komentarai (4)